נדל"ן

משרד עורכי דין איתמר כהן נמנה עם משרדי עו"ד המובילים בישראל בתחום הנדל"ן ודיני המקרקעין. בתחום זה נדרשת מיומנות בין אישית גבוה, כריזמה רבה ויכולת להציע פתרונות יצירתיים וייחודיים בהתאם לאופי ולסוג העסקה. המשרד עוסק בתחום הנדל"ן ודיני המקרקעין באופן נרחב ורשם לזכותו הישגים יוצאי דופן, לרבות תקדימים משפטיים בתחום.

בין העסקאות אותן מלווה המשרד:

* עסקאות תמ"א 38 – עסקאות המתבצעות כחלק מתכנית מתאר ארצית, במסגרתן יכולים בעלי מבנים לחזק אותם כנגד רעידות אדמה, לשפץ אותם, ובכלל זאת להרחיב את דירותיהם, לחילופין, להרוס את הבניין הקיים לבנות תחתיו בניין חדש, על כל המשתמע מכך. בעסקאות מסוג זה יש להיות ערים לגורמים תכנוניים, משפטיים ולבר משפטיים, העלולים להוות מכשול. משרדנו נמנה עם המשרדים המובילים בישראל בתחום התחדשות עירונית ומלווה בהצלחה רבה הן דיירים והן יזמים.

למאמר העוסק בדגשים לעסקאות תמ"א 38 לחצו כאן >

* קבוצות רכישה – עסקה מורכבת שבה קבוצת רוכשים יוצאת יחד לפרויקט משותף, במסגרתו הם רוכשים קרקע שלכל אחד מהם זכות לבנות עליה בהתאם לחלקו היחסי במקרקעין.
בעסקה מסוג זה יש צורך בהסכם שיתוף מפורט אשר מכתיב את מנגנון קבלת ההחלטות ואת אבני הדרך המשמעותיות לביצוע הפרויקט. חשוב לדעת כי לא כל עורך דין שעוסק בנדל"ן ידע לזהות את הסיכונים והסיכויים הרלוונטיים לעסקה סבוכה זו. למשרדנו ניסיון רב בתחום ואנו נוכל לסייע לכם לבצע עסקה בטוחה וחלקה.

למאמר בנושא קבוצות רכישה לחצו כאן >

* עסקת קומבינציה – עסקת חליפין ובה הבעלים נותן חלק מהקרקע ליזם, תמורת שירותי בנייה.
מדובר בעסקת שותפות ארוכת טווח שבה התמורה למעשה ניתנת רק בסיום הפרויקט. לכן, יש צורך בליווי משפטי מקצועי של משרד מנוסה אשר בקיא היטב בעסקאות מהסוג הזה ובכלל זאת ידע להגן מפני הסיכונים הרבים הטמונים במהלך הדרך.

למאמר בנושא עסקאות קומבינציה לחצו כאן>

* מכירה או רכישה של דירות – עבור רוב הציבור, זוהי העסקה הגדולה והחשובה ביותר שיעשו במהלך חייהם. כבר מתחילת העסקה, חשוב לקבל ייעוץ מעורך דין מנוסה, שילווה אתכם ויימנע מכם לעשות טעויות שעלולות לעלות לכם ביוקר. משרדנו מתמחה ישמח להעניק לכם את כל הייעוץ המשפטי הנדרש וללוות אתכם מתחילת ההליך ועד סיומו.

למאמר בנושא רכישה או מכירה של דירה לחצו כאן>