פרופיל המשרד

משרד עורכי דין איתמר כהן הינו משרד בוטיק המעניק ייעוץ משפטי ושירותי ליטיגציה בתחום המשפט המסחרי, נדל"ן ומקרקעין.

המשרד מציע ללקוחותיו שירות אישי, מקצועי ואיכותי, המותאם במיוחד לכל לקוח (Custom Made), תוך מתן פתרונות משפטיים יצירתיים, זמינות ותשומת לב לאורך כל הטיפול המשפטי, עד להשגתן של התוצאות המבוקשות. לקוחות המשרד זוכים לליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך ובכל שלבי התיק או העסקה.

המשרד מייצג ומייעץ לקשת רחבה של לקוחות – יזמים וחברות בניה גדולות, בעלי קרקעות, דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, קבוצות רכישה ועוד.

המשרד הוקם בשנת 2010 על ידי עורך הדין איתמר כהן, יוצא משרד נשיץ ברנדס אמיר ושות', אחד ממשרדי עוה"ד הגדולים בישראל, אשר צבר במהלך העשור האחרון ניסיון והישגים רבים עבור לקוחותיו בתיקי ליטיגציה מורכבים בהיקפים כספיים ניכרים.

עורך הדין איתמר כהן נמנה בין עורכי הדין המובילים בתחום הליטיגציה – הידע המשפטי הנרחב, ניסיונו המעשי בייצוג לקוחות בערכאות השונות בישראל, והיכולת לחשוב מחוץ לקופסא מניבים ללקוחותיו הישגים בפתרון הבעיות המשפטיות מהפשוטות עד הסבוכות ביותר.

איתמר חי את התיקים של לקוחותיו ומכיר כל תיק וכל פרט בעסקה. הוא מתמודד תדיר מול המשרדים הגדולים בישראל בערכאות המשפט השונות, ויש לו את היכולת לנהל תיקים מורכבים ובמיוחד כאלה שלא אחת מכנים אותם "תיקים אבודים", והוא אף הצליח להפוך החלטות שניתנו בתיקים אלה לאחר ערעור לערכאות גבוהות יותר.

לאיתמר מומחיות וניסיון רב בניהול סכסוכים מסחריים מורכבים בתחום הנדל"ן, החברות והתאגידים, וכן מיומנות רבה בביצוע עסקאות מורכבות בכל תחומי הנדל"ן (התחדשות עירונית, עסקאות קומבינציה, רכישת פרויקטים וכיו"ב).

איתמר מחזיק בתואר ראשון במשפטים (LL.B) ובתואר שני במשפט מסחרי (LL.M) במסלול לתלמידים מצטיינים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן, סיים את בחינות לשכת עורכי הדין בהצטיינות. בנוסף, הינו חבר לשעבר בוועדת בתי המשפט של לשכת עורכי הדין ומגשר מוסמך.

מאמריו של עו"ד איתמר כהן בתחומי המשפט המסחרי והנדל"ן, כמו גם טיפול בסכסוכים מסחריים שבהם הוא מעורב, מפורסמים בכלי התקשורת השונים וכן בעיתונות הכלכלית והמשפטית בישראל.